אבטחת גלישת משתמשים

אבטחת מידע כשירות

 

על מה אנו מגינים?

התפיסה המסורתית היא שה-Datacenter של ארגונים הוא מרכז הכובד של הרשת. האפליקציות אוחסנו בו והיה הגיוני לנתב את כל תעבורת הארגון והסניפים אליו. ככל שתבניות התעבורה השתנו והפכו יותר ויותר לתעבורה אינטרנטית, נבנו Stacks המורכבים מAppliances- שיאבטחו את תעבורת האינטרנט. כדי להוזיל עלויות, ה-Stacks הותקנו בסניפים מרכזיים בלבד, אליהם הוזרמה תעבורה של סניפים אחרים באזור.

ככל שהאפליקציות עוברות יותר ויותר לענן, מרכז הכובד עובר איתם. תעבורת משתמשים עוברת ישירות לענן במקרים רבים, תוך כדי עקיפת מנגנוני האבטחה ובכך נוצר אתגר גדול למנהלי אבט"מ ואנשי IT.

בפני מה מגינים?

במציאות של היום, מורכבות האיומים ברשת הולידה אינספור מוצרי אבטחת מידע שמוצאים דרכם לשרשרת האבטחה בארגונים רבים. מנהלים מקצים זמן ומשאבים לניהול המוצרים ובעיקר לעדכונם אל מול האיומים המתחדשים כל העת, אשר מאיימים על ארגונים באם על נכסיהם או על פרטיות משתמשיהם.

 ביצועים גבוהים, מורכבות ועלויות מינימליות.

אבטחת מידע כשירות מבטלת את העלויות הגבוהות ואת המורכבות של הפתרונות מסורתיים בשוק של היום. עצם הוצאת שירות אבטחת המידע לענן, מביא את נקודת האבטחה קרוב יותר למשתמשים ובכך מתקבלים ביצועים גבוהים. בנוסף, ארגונים יכולים להגן על משתמשים ללא מגבלות גודל ונפח, בכל מקום שימצאו.. בתוך הארגון או מחוצה לו.

אינטגרציה למערכות קיימות.

עם מערכות שונות המפוזרות באתרים שונים, אינטגרציה הינה קריטית כדי למקסם כל מוצר וכדי לנהל באופן יעיל ופשוט את כל המערכות במקביל. מערכות כמו IDP, MDM, SIEM ועוד.

אבטחה עדכנית.

כשאבטחת המידע נמצאת כשירות בענן, גם מאגר האיומים נמצא בענן ומסוגל לעדכן איומים באופן מיידי, מיד לאחר הזיהוי. השירות מתעדכן לעיתים עד מאות אלפי פעמים ביום כדי שכל איום שזוהה בכל מקום, יעודכן, יזוהה ויחסם בפני פגיעה בכל משתמשים הענן.

 

הפתרון שלנו

אנחנו מציעים לארגונים מנגנון אבטחת מידע ביציאת הארגון לאינטרנט – ההטמעה פשוטה ומסתכמת בהפניית התעבורה בלבד, רגע לפני ההגעה לאינטרנט. השירות מספק הגנה מקסימלית למשתמשים ללא קשר למיקומם, בארגון, בבית, בחו"ל או בבית קפה.

השירות יושב בין המשתמשים לבין האינטרנט וכך סורק כל ביט של תעבורה אל מול מנועי המוצר כולל סריקת SSL. הכל נסרק, ללא יוצא מן הכלל, גם תעבורת CDN. מנהל האבטחה מקבל ויזביליות של תעבורת הארגון והמשתמשים מקבלים הגנה מקסימלית ודינאמית בפני איומי הרשת.

השירות מאפשר ממשק אחד מבוסס פורטל לניהול כל היבטי אבטחת המידע, קל לאדמיניסטרציה ודיווח המרכז את פעילות כל אתרי ועובדי החברה, ללא קשר למקום הימצאם. מתקבל ריכוז כל הלוגים הנוגעים לפעילות תעבורת אינטרנט של כל אתרי ועובדי החברה ומתקבלת תמונה עדכנית בכל רגע נתון של מצב האבטחה בארגון כולל זיהוי פעילות לא רגילה ואבחון פרצות וארועי אבטחה.

כשירות בענן, באופן גמיש ניתן להתאים את המנועים הדרושים לכל ארגון ולהוסיף הגנות לפי הצורך. הגנה בפני איומים חדשים ומתקדמים ATP Sandbox, זליגת מידע DLP, פיירוול מתקדם NGFW DPI, נראות אפליקציות, שליטה ברוחבי פס, CASB ועוד.

 

Security-as-a-service modules:

 • NEXT GENERATION CLOUD FIREWALL
 • URL FILTERING
 • BANDWIDTH CONTROL
 • ADVANCED THREAT PROTECTION
 • CLOUD SANDBOX
 • ANTI-VIRUS
 • ANTI-MALWARE
 • DNS SECURITY
 • DATA LOSS PREVENTION (DLP)
 • IDP INTERGRATION
 • MDM INTERGRATION
 • SIEM INTEGRATION

 

 

על מנת לקבל פרטים נוספים אודות שירותי אבטחת המידע שלנו, יש למלא פרטים בטופס משמאל ואנו ניצור קשר בהקדם.

 

למידע נוסף על שירותי ה- אבטחת גלישת משתמשים שלנו ולייעוץ ללא התחייבות, צרו עמנו קשר בצורה הנוחה לכם:

מלאו טופס

נא להתקשר ל

או שלחו מייל