אבטחת גלישת משתמשים

אבטחת מידע כשירות

 על מה אנו מגינים?

התפיסה המסורתית היא שה-Datacenter של ארגונים הוא מרכז הכובד של הרשת. האפליקציות אוחסנו בו והיה הגיוני לנתב את כל תעבורת הארגון והסניפים אליו. ככל שתבניות התעבורה השתנו והפכו יותר ויותר לתעבורה אינטרנטית, נבנו Stacks המורכבים מ-Appliances, קופסאות, שיאבטחו את תעבורת האינטרנט. כדי להוזיל עלויות, ה-Stacks הותקנו בסניפים מרכזיים בלבד, אליהם הוזרמה תעבורה של סניפים אחרים באזור. לטופולוגיה זו חסרונות רבים מעלויות רכישה, עלויות תפעולה ומורכבות התקנה, עד לביצועים נמוכים ואבטחה לוקה בחסר.

ככל שהאפליקציות עוברות יותר ויותר לענן, מרכז הכובד עובר איתם. תעבורת משתמשים עוברת ישירות לענן במקרים רבים, תוך כדי עקיפת מנגנוני האבטחה ובכך נוצר אתגר גדול למנהלי אבט"מ ואנשי IT.

Hub-and-spoke networks are costly and results in appliance sprawl. Zscaler helps reduce cost and allows direct internet connections.        To accommodate for Office 365, Zscaler's solution includes complete and scalable NGFW capabilities without the need for appliances.                    To keep Office 365 up and running requires constant firewall updates. Zscaler security cloud gives IT their time back and reduces cost.

                    גבולות הארגון נשברו              עלויות ארכיטקטורה מיושנת             ההגנה אינה אפקטיבית

מפני מה אנו מגינים?

במציאות של היום, מורכבות האיומים ברשת הולידה אינספור מוצרי אבטחת מידע שמוצאים דרכם לשרשרת האבטחה בארגונים רבים. מנהלים מקצים זמן ומשאבים לניהול המוצרים ובעיקר לעדכונם אל מול האיומים המתחדשים כל העת, אשר מאיימים על ארגונים באם על נכסיהם או על פרטיות משתמשיהם.

ביצועים גבוהים, מורכבות ועלויות מינימליות.

אבטחת מידע כשירות מבטלת את העלויות הגבוהות ואת המורכבות של הפתרונות מסורתיים בשוק של היום. עצם הוצאת שירות אבטחת המידע לענן, מביא את נקודת האבטחה קרוב יותר למשתמשים ובכך מתקבלים ביצועים גבוהים. בנוסף, ארגונים יכולים להגן על משתמשים ללא מגבלות גודל ונפח, בכל מקום שימצאו.. בתוך הארגון או מחוצה לו.

אינטגרציה למערכות קיימות.

עם מערכות שונות המפוזרות באתרים שונים, אינטגרציה הינה קריטית כדי למקסם כל מוצר וכדי לנהל באופן יעיל ופשוט את כל המערכות במקביל. מערכות כמו IDP, MDM, SIEM ועוד.

אבטחה עדכנית.

כשאבטחת המידע נמצאת כשירות בענן, גם מאגר האיומים נמצא בענן ומסוגל לעדכן איומים באופן מיידי, מיד לאחר הזיהוי. השירות מתעדכן לעיתים עד מאות אלפי פעמים ביום כדי שכל איום שזוהה בכל מקום, יעודכן, יזוהה ויחסם בפני פגיעה בכל משתמשים הענן.

 

הפתרון שלנו

אנו מציעים לארגונים מנגנון אבטחת מידע ביציאת הארגון לאינטרנט – ההטמעה פשוטה ומסתכמת בהפניית התעבורה בלבד, רגע לפני ההגעה לאינטרנט. השירות מספק הגנה מקסימלית למשתמשים ללא קשר למיקומם, בארגון, בבית, בחו"ל או בבית קפה.

השירות יושב בפריסה בינלאומית של יותר מ-100 אתרים ברחבי העולם, בין המשתמשים לבין האינטרנט וכך סורק כל ביט של תעבורה אל מול מנועי המוצר כולל סריקת SSL. כל התעבורה נסרקת ללא יוצא מן הכלל – כולל אתרים "מוכרים", תעבורת CDN וכו'. מנהל האבטחה מקבל ויזביליות של תעבורת הארגון והמשתמשים מקבלים הגנה מקסימלית ודינאמית בפני איומי הרשת.

השירות מאפשר ממשק אחד מבוסס פורטל לניהול כל היבטי אבטחת המידע, קל לאדמיניסטרציה ודיווח המרכז את פעילות כל אתרי ועובדי החברה, ללא קשר למקום הימצאם. מתקבל ריכוז כל הלוגים הנוגעים לפעילות תעבורת אינטרנט של כל אתרי ועובדי החברה ומתקבלת תמונה עדכנית בכל רגע נתון של מצב האבטחה בארגון כולל זיהוי פעילות לא רגילה ואבחון פרצות וארועי אבטחה.

כשירות בענן, באופן גמיש ניתן להתאים את המנועים הדרושים לכל ארגון ולהוסיף הגנות לפי הצורך. הגנה בפני איומים חדשים ומתקדמים כמו סנדבוקס – Behavioral Analysis Sandbox, זליגת מידע DLP, פיירוול מתקדם NGFW DPI, נראות אפליקציות, שליטה ברוחבי פס, CASB ועוד.

 

 

 

 

Tony Rimmer, CISO, Fugro talks about how Zscaler protected their enterprise against APTs and other advanced threats

 

NEXT GENERATION CLOUD FIREWALL

URL FILTERING

BANDWIDTH CONTROL

ADVANCED THREAT PROTECTION

CLOUD SANDBOX

ANTI-VIRUS

ANTI-MALWARE

DNS SECURITY

DATA LOSS PREVENTION (DLP)

IDP INTERGRATION

MDM INTERGRATION

SIEM INTEGRATION

 

 


 

עד כמה אפקטיבי מוצר אבטחת הגלישה בארגונך? כלי בדיקה מהירה של הכח של מוצר אבטחת המידע בארגונך.

באמצעות הבדיקה ניתן לקבל חיווי לגבי יכולות עצירת האיומים של ארכיטקטורת אבטחת המידע בארגון והיכולת להגן על משתמשים והמידע הקריטי. בנוסף, יתקבלו המלצות כיצד לסגור את הפערים שעלו מבדיקה זו.

מדוע כדאי לבצע בדיקה זו?

למרות מוצרי קופסא יקרים כמו סיסקו אמברלה Cisco Umberlla, סימנטק Symantec, בלוקוט Bluecoat, וובסנס Websense, פורספוינט Forcepoint, מקאפי McAfee, צ'קפוינט Checkpoint, פורטינט Fortinet, פאלו אלטו Palo Alto, ועוד. ארגונים רבים ממשיכים להיות פגיעים בשל תפעול, ביצועים והגדרות שגויות. כפתרון אבטחה כולל בענן שמעבד מיליארדי בקשות מדי יום, זיסקלר Zscaler סורק מיידית ומצביע על פערים באבטחה שלעיתים מתפספסים ושיכולים לעזור לך לתקן את הליקויים באופן מיידי.

בדיקת אבטחה זו פועלת על הדפדפן ואינה ניגשת למידע במחשב, משנה הגדרות במחשב ו\או מדביקה את המחשב בתוכן זדוני כלשהו. יתכן שבזמן הבדיקה יתקבלו התראות מקומיות בתחנה.

 


 

על מנת לקבל פרטים נוספים אודות שירותי אבטחת המידע שלנו, יש למלא פרטים בטופס משמאל ואנו ניצור קשר בהקדם.

 

למידע נוסף על שירותי ה- אבטחת גלישת משתמשים שלנו ולייעוץ ללא התחייבות, צרו עמנו קשר בצורה הנוחה לכם:

מלאו טופס

נא להתקשר ל

או שלחו מייל