אירוח שרתים

אירוח שרתים, גיבוי ושרידות עסקית

לאינטרנט בינת 2 חוות שרתים תת קרקעיות המסוגלות לאחסן כ 6,000 שרתים פיזיים ,המאוישות ומאובטחת  24 שעות ביממה.
מערכות המיזוג והחשמל מספקות תשתיות יתירות למערכות המחשוב המאוחסנות בחוות השרתים (Tier 3)
בזק,הוט,סלקום,פרטנר ו IBC מספקות תשתיות שרידות לחוות השרתים ומאפשרות חיבור וקישור לכל מקום בישראל ובעולם .
שירותי האירוח של אינטרנט בינת כוללים מרכז מידע מאובטח המספק שירותי גיבוי והבטחת המשכיות עסקית. מרכז המידע מאויש על ידי צוות·מקצועי המנטר את מערכות הגיבוי של הלקוחות באופן שוטף 24 שעות ביממה.

גיבוי מרחוק

חברות יכולות היום לגבות את המידע הארגוני וליישם מדיניות התאוששות מאסון והמשכיות עסקית ברמות הגבוהות ביותר. זאת, ללא צורך להשקיע בהקמת מערך גיבוי עצמאי.

אינטרנט בינת מספקת ללקוחותיה שירותי גיבוי מרחוק הכולל גישה שוטפת של הלקוח לנתוני הגיבוי, תמיכה 24 שעות ביממה, שחזור מיידי של מידע, דיווח רציף ועוד.
גמישות מרבית בגיבוי

באמצעות שירותי האירוח שלנו יכול הלקוח לשנות את מערך הגיבוי במהירות, ללא צורך לרכוש ציוד, ותוך מינוף המומחיות שלנו באבטחת מידע.

שירותי אבטחה ברזולוציה גבוהה

מומחי אבטחת המידע של אינטרנט בינת מיישמים אבטחת מידע מתקדמת. לדוגמה: ניטור שרת הן מבחינת התפקוד שלו (האם הוא פועל) והן מבחינת השירותים שהוא מספק (איכות, עקביות ועוד), ומתן התרעות על חריגה מטווח הנורמה.

קל להגיד " לנו יש אתר DR"

באינטרנט בינת אנו מבינים שגיבוי המידע הוא רק תחילת העבודה: אתר DR צריך להיכנס לפעולה בזמן נדרש והתקשורת צריכה להיות מנותבת למקום הנכון כך שהפעילות העסקית לא תיפגע

לכן אנו מבצעים עבור לקוחותינו בדיקות תקינות תקופתיות ובודקים לא רק את שלמות המידע באתר הגיבוי, אלא משתנים נוספים כמו מהירות עליית שרת הגיבוי, זמן עבודה שאבד, שרידות מידע בפועל, תקשורת בין סניפים ועוד.

 

 

על מנת לקבל פרטים נוספים אודות שירותי אירוח השרתים שלנו, יש למלא פרטים בטופס משמאל ואנו ניצור קשר בהקדם.

 

למידע נוסף על שירותי ה- אירוח שרתים שלנו ולייעוץ ללא התחייבות, צרו עמנו קשר בצורה הנוחה לכם:

מלאו טופס

נא להתקשר ל

או שלחו מייל