אינטרנט לעסקים

אינטרנט לעסקים 

אינטרנט לעסקים משמש כתשתית הכרחית לפעילות העסקית. ניידות, גלובליזציה, עבודה מהבית, VPN, רשתות וירטואליות ושירותי  ענן – מושגים אלו הפכו כבר מזמן לשגרת חיים בארגונים עסקים. על מנת ליהנות מעולמות אלו יש צורך בספק אינטרנט איכותי, זריז וגמיש המכיר את צרכי הלקוח ויודע להגיב בזמן אמת לצרכים המשתנים של העולם העסקי.

אינטרנט בינת – תשתיות תקשורת ייעודיות לעסקים

כספקית תקשורת לעסקים בלבד, משקיעה אינטרנט בינת בתשתיות תקשורת עצמאיות ושרידות בארץ ובעולם. החברה מספקת שירותי אינטרנט עם שיהוי נמוך לעסקים, הכוללים ניהול וניטור 24/7 של תשתיות אינטרנט בארץ ובחו"ל, קישור סניפי על גבי קישורי אינטרנט מאובטחים (VPN Site To Site) ותשתיות אינטרנט מגובות מאתר הלקוח.

לחברה צמתי תקשרות (POP) עצמאיים בחו"ל (פרנקפורט, לונדון, ניו יורק, מומבאי) וקווי תקשורת עצמאיים לחו"ל דרך 3 התשתיות הימיות המחברות את ישראל לאירופה וארצות הברית. בנוסף קיימים קישורים שרידים מול צומת האינטרנט הישראלית, IIX, ומול ספקיות התקשורת השונות. רשת התקשורת בארץ ובחו"ל בנויה בתצורה שרידה המאפשרת זמינות מקסימלית.
בישראל ממוקמים נתבי הליבה של החברה בשני אתרים תת-קרקעיים המרוחקים אחד מהשני עשרות קילומטרים. תצורת רשת זו מאפשרת לאינטרנט בינת שליטה וניהול חכם של תעבורת הרשת.

ניטור ובקרה

תשתיות האינטרנט המגיעות מאתרי הלקוח, מנוטרות 24 שעות ביממה על ידי צוות התמיכה של אינטרנט בינת ומערכות ניטור ואבטחת מידע המאפשרות זיהוי מהיר של מקור התקלה.
אינטרנט בינת מספקת לכל לקוחות האינטרנט ושירותי אירוח שרתים, גישה מאובטחת למערכת ניטור מתקדמת המספקת מידע עדכני על נתוני השימוש בקווי האינטרנט של הלקוח.

שירות ותמיכה

מרכז התמיכה המקצועי של החברה עומד לרשותכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה.
במרכז התמיכה והבקרה מבוצעות פעולות פרואקטיביות לניטור קווי התקשורת של הלקוחות ומבוצעת תמיכה מרחוק ובאתר הלקוחח במקרה של צורף בשינויים או בעת תקלה.

מגוון שירותים מבוססי אינטרנט לעסקים

אינטרנט בינת מספקת מגוון שירותים מבוססי אינטרנט איכותי לעסקים.

  • אספקה ניהול וניטור שוטף לתשתיות וקישורי אינטרנט (Direct Interent Access- DIA) בישראל ועולם.
  • תעדוף תעבורת אינטרנט לאתרים בחו"ל.
  • גיבוי, שרידות ואיזון עומסים על תשתיות אינטרנט בישראל ובעולם.
  • שירותי אינטרנט ללקוחות המתארחים באתרי האירוח של אינטרנט בינת בישראל ובחו"ל.
  • גישה מאובטחת ומהירה לשירותי ענן (Azure,AWS,Google)
  • תמיכה מלאה בפרוטוקולים IPv4 ו-IPv6.

לקריאת מידע נוסף למה עדיף לבחור באינטרנט בינת https://www.binat.net.il/למה-אנחנו/

על מנת לקבל פרטים נוספים אודות שירותי האינטרנט  שלנו, יש למלא פרטים בטופס משמאל ואנו ניצור קשר בהקדם.

 

לקבלת מידע נוסף ועוד פרטים, ניתן ליצור עימנו קשר בדרכים הבאות ואנו נשמח להעניק שירות:

מלאו טופס

    התקשרו אלינו

    שלחו מייל